Warning: preg_match() [function.preg-match]: No ending delimiter '^' found in /data/8/7/878b7567-94d3-4e56-b34b-1bac8dd2c897/rento.sk/sub/pozicovna/includes/classes/language.php on line 87
 Požičovňa prívesných vozíkov Bratislava - Rento.sk
www.pozicovnavozikov.sk

VOZÍKY NÁRADIE Môj účet  |  Rezervácie  |  Platba   


POŽIČOVŇA PRÍVESNÝCH VOZÍKOV A AUTOPREPRAVNÍKOV

Jednou z činností našej spoločnosti je poskytovanie služieb v oblasti krátkodobého a dlhodobého prenájmu prívesných vozíkov, autoprepravníkov a motoprepravníkov. Všetky vozíky, ako aj autoprepravníky sú zákonne poistené. Pri zmluvnom (opakovanom) prenájme poskytujeme zľavy podľa dohody.

Ďalšou z činností je okrem prenájmu prívesov aj poskytovanie služieb v oblasti zmluvnej prepravy drobného tovaru v rámci Slovenskej republiky. V prípade potreby spoľahlivej prepravy kdekoľvek v rámci Slovenska budeme radi, keď sa na nás obrátite.


POŽIČOVŇA NÁRADIA

Naša požičovňa Vám ponúka okrem iného aj zapožičanie náradia, stavebných strojov a príslušenstva. V našej požičovni nechýbajú také stroje alebo náradie ako napr. vŕtacie a búracie kladivo, ručné miešadlo, priamočiara píla, hoblík, aku vŕtačka, drážkovacia fréza, elektrocentrála a iné. Pri zmluvnom (opakovanom) prenájme poskytujeme zľavy podľa dohody.


RENOVÁCIA TONEROV DO LASEROVÝCH TLAČIARNÍ

Naša spoločnosť patrí na Slovensku k popredným firmám, ktoré sa zaoberajú renováciou a plnením tonerov do laserových tlačiarní, ale len málo firiem prevádza renováciu na profesionálnej úrovni, ktorá zaručuje najvyššiu presnosť a kvalitu. Pri zmluvnej renovácii pre väčšie spoločnosti poskytujeme zľavy, prípadne nadštandardné služby podľa dohody.

Pokračovať

www.pozicovnavozikov.sk

© 2024 Požičovňa prívesných vozíkov a náradia rento.sk, Všetky práva vyhradené
Slovak